Milé dívky a ženy,

často slyšíme, že byste se rády nechaly nafotit, ale........... bojíte se, nejste fotogenické, neumíte se podívat atd. Podle našich zkušeností můžeme potvrdit, že každá žena umí vykouzlit na tváři krásný úsměv a zajímavě se podívat. Na focení budeme mít dostatek času, nebudeme na Vás pospíchat a rádi Vám pomůžeme. Po několika minutách focení se do toho dostanete tak, že nebudete chtít přestat. Nechte se námi hýčkat a zastavme spolu čas.

Pamatujte, kdo se bojí, nesmí do lesa. A víte, jak je v lese krásně?!

PS: KAŽDÁ TVÁŘ JE KRÁSNÁ

Zaměřujeme se na portrétní, rodinnou a svatební fotografii. Sami našim zákaznicím upravujeme vizáž a make-up pro následné fotografování. Nabízíme rovněž službu denního a společenského líčení a úpravy vlasů. Přijďte si k nám vybrat ze širokého spektra našich služeb.

Ať už se jedná o líčení pro běžný den, společenský večer, či ples, vždy budete perfektní. Naší specialitou je líčení s 24 hodinovou fixací.

Protože je svatba jednou z nejdůležitějších událostí života, budete chtít určitě profesionálně zachytit ty nejkrásnější momenty z tohoto Vašeho významného dne. Snažíme se do snímků vtisknout atmosféru, abyste i po letech, kdy si je budete prohlížet, měli pocit, že to bylo včera. Jsme rádi, když se můžeme s Vámi před svatbou s dostatečným předstihem setkat, upřesnit si detaily fotografování a případně upravit program dne, aby vše vycházelo bez komplikací a stresu. Rozsah focení nabízíme v několika balíčcích, vyberte si ten svůj, který odpovídá Vašim představám.

Ceník